Müügis 2020-04-18T15:26:38+00:00

Tooted müügis

Tule oma silmaga vaatama, käega katsuma ja leiame sulle sobiva lahenduse!

Tutvustus

Stiilne ja loodussõbralik ovaalsaun suurusega 6,6m2. Saun vastab kõigile Eesti Vabariigis kehtestatud ehitusnõuetele. Sauna unikaalne ovaale disain loob erilise interjööri ning võimendab leiliringlust leiliruumis.

Kõik kolm sauna on meie tootmises valmis.

Võta meiega ühendust ja hakka kütma!

Ovaalne “Klotsi” saun

Stiilne Klotsi on kohustuste vaba saun, mille kütmisel piisab nupuvajutusest!

Leiliruumi kesksel kohal asub HUUM saunakeris, mis on kaugjuhitav nii läbi Android kui ka iOS nutitelefonide. Kerise unikaalne kuju hoiab paremini sooja ning iga visatud kulbitäis annab alati ideaalse leili. Lavad leiliruumis on paigutatud selliselt, et iga saunas viibija saaks maksimaalse saunaelamuse. Sauna eesruumis asuvad pingid ja laud, kus leilivõtmiste vahel hinge tõmmata.

Sauna lae ja põranda ehitusel oleme kasutanud CLT tehnoloogiat.

Leiliruum 2,4M2

Puhkeala 4,2M2

Soodushind 8250 €

Ovaalne “Lepa” saun (MÜÜDUD)

Moodne ja loodussõbralik ovaalsaun suurusega 6,6m2. Saun vastab kõigile Eesti Vabariigis kehtestatud ehitusnõuetele. Sauna unikaalne ovaale disain loob erilise interjööri ning võimendab leiliringlust leiliruumis.

Saun on kasutamiseks valmis ning varustatud puukerisega.

Leiliruum 2,4M2

Puhkeala 4,2M2

Soodushind 8100 €

Klassikaline “Kandi” saun

Kandiline saun sobib suvilasse, kus puudub pesemisvõimalus. Lisaks Leiliruumile ja puhkealale oleme saunale lisanud moodsa duššinurga.
Puukerisega klassikaline saun on mõeldud tõsisele sauna sõbrale, kes kütmisest rõõmu tunneb. Saun on soojustatud ning sobib aastaringselt kasutamiseks.

Soodushind 8000 € (MÜÜDUD)

Pildid