Tehtud tööd 2020-04-22T14:24:42+00:00

Tehtud tööd

Mõned näited meie toodetud moodulhoonetest

Kustavinportti 9

2015. aastal valminud 100m2 suurune luksuslik villa Soomes. Villal on privaatne terrass, väline mullivann ning grillinurk. Villas on kaks magamistuba ja avar valgusküllane elutuba koos köögiga ning saun.

Vaata lisa

http://www.kustavinportti.fi/

Pildid

Kustavinportti 11

2015. aastal valminud 100m2 suurune luksuslik villa Soomes. Villal on privaatne terrass, väline mullivann ning grillinurk. Villas on kaks magamistuba ja avar valgusküllane elutuba koos köögiga ning saun.

Vaata lisa

http://www.kustavinportti.fi/

Pildid

Otepää moodulmaja

2016. aastal valminud moodne moodulsuvila.

Fantastiline koht linnast maale põgenemiseks. Meie toodetud maja Otepääl on võimalik igal huvilisel järgi proovida.

Võta aeg maha ning mine ühenda ennast lahti kärast ja mürast!

Leia rohkem informatsiooni ning fotosid lingilt:

https://www.airbnb.com/rooms/12101215?location=Otep%C3%A4%C3%A4%20Parish%2C%20Estonia&s=u_3ohnxJ

Pildid

Suvi 2017  – lava Pakri Parunile.

Taaskasutatud merekonteiner on ideaalne lahendus ürituste läbiviimiseks.

Andsime konteinerile uue elu. Pakri Parun leidis konteinerile uue otstarbe. Laululava on mõeldud sumedate õhtute nautimiseks ning kontsertide korraldamiseks.

Vaata ja uuri lähemalt:

www.pakri.eu

Pildid

Aiamaja, sügis 2017

Kaunis aiamaja projekt valmis Kadrioru pargi tellimusel.

Aiamaja on kergesti teiseldatav ja saab kiiresti paika.

Külasta Lillefestivali Tallinna südames

Tallinna lillefestivali kui loomingulise ja kõrgrtasemelise aiakunsti festivali eesmärk on anda osalejatele võimalus kujundada silmapaistev iluhaljastus avatud linnaruumi ja seeläbi tutvustada oma ettevõtet ning tegevust. Tallinna lillefestivalil kujundatakse kokku igal aastal 31 erinevat teemaaeda, mis tutvustavad uusimaid aiakujundustrende, pakuvad külastajaile läbi kogu suve unustamatut ja erakordset näituseelamust.

Vaata ja uuri lähemalt: http://www.kadriorupark.ee/lillefestival

Pildid

Aiamaja, kevad 2018

Praktiline panipaik Teie aias. Erineva suuruse ja kujuga aiamajad on ideaalsed eluruumidele lisaruumi tekitamiseks. Meie toodame  palju erinevaid majasid, mis on sobilikud külaliste majutamiseks, vaba aja veetmiseks pere ja sõpradega või isegi kontoriks.

Aiamaja on ideaalne aianduskeskus

Aiamaja pole ainult hädavajalik kuiv ja turvaline panipaik aiatööriistadele, kaasa arvatud kallimad elektritööriistad – ainuüksi sel eesmärgil sobib iga odav kuur – siin võib väikesel terrassil olla ka mugav lamamistool, kus võite puhata ja oma kätetööd imetleda.

Aiamaja on ideaalne aiapidude keskus

Iga aiapeo puhul on hea, kui on võimalus valida, kas viibida väljas või sees.

Kontor aiamajas on rahulik töökoht

Ükskõik milline kodukontor peaks alati olema võimalikult kaugel perekonna igapäevamelust, mängivatest lastest ning uksekella helistavatest posti- või müügimeestest. Kui teete kõik õigesti, võite endale ilusas looduslikus aias luua vaikse töötamiskoha, mis suurendab teie motivatsiooni, sütitab loovuse ja võimaldab tööle keskenduda.

Külalistemaja aias

Lastetuba aiamajas

Teismelised tahavad sageli veeta oma aega nii kaugel vanematest kui võimalik isegi. Üsna paljud aiamajad nagu lastetoad, kus nooruk saab kujundada oma isikliku ruumi, ilma et peaks kartma, et vanemad suvalisel hetkel uksest sisse astuvad. Eeltingimusteks on korralik soojustus ja küte ning loomulikult vesi ja elekter. Elumaja tagaukse võti võimaldab vajaduse korral kasutada vannituba ja kööki.

Aiaehitist võib kasutada töökojana

Aiaehitis pakub hädavajalikku ladustamisruumi

Pärast aastakümneid asjade, mööbli, kõiksugu seadmete ja muu kraami ostmist on paljud majapidamised asjadega lausa üle ujutatud. Seega võimaldavad aiaehitised hoida kindlas kohas mitte ainult tüüpilisi aiaga seotud esemeid nagu aiatööriistad või aiamööbel, vaid ka muid asju, mis on liiga head äraviskamiseks.

Mitmeotstarbelisus on enamike aiaehitiste puhul tavaline

Majake aias – nagu mistahes muu aiaehitis, palkonn, aiapaviljon – esindab võimalusi. Need ehitised annavad perele lisaruumi ja olgu sel ehitisel siis kindel otstarve või mitte, tarvis läheb seda alati, sest kui te ei ela just 20 toa ja kolme vannitoaga lossis, tervitate te alati lisaruumi, mida saab edasi arendada nii, et see pakub täiendavaid võimalusi ja parandab elukvaliteeti.

Ükskõik kas kasutate seda mediteerimiseks või kontorina, väikese firma asutamiseks või vana mööbli hoidmiseks – aiamaja on investeering, mis tasub teile lisaruumi näol ja rikastab teie elu.

Kunstnikud leiavad aiamajakeses inspireeriva ateljee

Sageli on aeda ehitatud paviljonid, majakesed ja palkonnid väga dekoratiivsed. Stiilselt möbleeritud maalilised ehitised aias võivad olla kirjanike, luuletajate, kujurite ja teiste kunstnike ateljeedeks. Võite seal mitte üksnes leida inspiratsiooni ja luua taieseid, vaid ka võtta vastu loovinimestest külalisi jooma pärastlõunateed või korraldada boheemlasliku õhtuse koosviibimise.

Paljud leiavad oma aiamajakeses ilu, millist nad ei leia üheski toas elumajas, nad on pühendunud selle veelgi kaunimaks muutmisele ja kutsuvad sinna meeleldi oma sõpru.

Aiamaja, suvi 2018

Pildid

Aiamaja, suvi 2018

Pildid

Eramu, suvi 2019

Pildid

Puhke keskuse laiendamine Pakri Parunile, suvi 2019

Pildid

Ridaelamu, kevad 2020

Pildid

Valmistame aiamaja vastavalt Teie soovile ja nägemusele.

Küsi pakkumist : info@ripuki.ee

Soovid ka endale uut maja? Saada hinnapäring

Nimi*

E-mail*

Telefon

Soovid suvilat või sauna?

Krunt olemas

Krundi asukoht

Lisainfo